pronájem mobilních pláten
Pronájem | nafukovací plátno AIRSCREEN

Pronájem mobilního kina

Chystáte venkovní projekci či premiéru filmu? Staráte se o kulturu ve městě?

Vlastníte restauraci se zahrádkou, nebo jen pořádáte garden party?

Tak právě pro vás máme mobilní kino se speciálním nafukovacím plátnem AIRSCREEN!

Mobilní letní kino

SCREENRENTAL nabízí k pronájmu kompletně vybavené mobilní letní kino. Stačí dodat film a představení může začít! Tato sestava obsahuje projekční plátno AIRSCREEN 16 : 9, profesionální video projektor a zvukovou aparaturu. Instalaci a bezproblémový chod kina zajistí profesionální obsluha (videotechnik + zvukař). Pod projekční plochu je možno umístit reklamní banner.

Kompletní řešení verze STANDARD 5x3m

Kompletní řešení verze MAXI 9x5m

Výhody

Bez nutnosti použití velkých a složitých podpůrných konstrukcí může stát AIRSCREEN sám o sobě téměř na jakémkoliv místě. Díky své nízké váze je perfektní pro instalaci v citlivém prostředí jako jsou například fotbalové stadiony, zakradní parky či historická centra.

Ideální pro venkovní projekce, letní kina, festivaly, premiéry filmů a slavnostní akce. Profesionální projekční plátno umístěné ve vysokotlakém nafukovacím rámu. Rychlá a snadná instalace, vysoká bezpečnost i za větrných podmínek.

Mobilní banner

Nafukovací řešení pro indoor i outdoor reklamu. Pro reklamní účely lze nafukovací rám použít jako podpůrnou konstrukci pro velký banner. Jeho velikost, neobvyklé a čisté provedení na sebe přímo přitahuje pozornost. Mobilní billboard se využívá především pro denní promo aktivity ve městech, jako poutač na výstavách, v obchodních centrech, nebo tam, kde ostatní technologie není možné instalovat.

Nezávazná poptávka